Aktualności

2022-09-25

DCI 200 Stół probierczy

DCI 200 – Bosch stół probierczy do badania wtryskiwaczy Common Rail

0663225001 DCI 200

Cena info szkolenia zapraszamy .

Serwis @ alwi.pl dystrybutor Bosch

Stół probierczy Bosch DCI 200 spełnia wymagania przyszłościowe dzięki nowemu systemowi pomiarowemu do badania wszystkich

układów wtryskowych z najnowszymi wtryskiwaczami do samochodów osobowych i ciężarowych, w tym z pomiarem kontroli zamknięcia igły (NCC) i zamykania zaworu (VCC).

DCI 200 oferuje warsztatowi bardzo wydajne testy z krótkimi czasami montażu i badania, które umożliwiają sprawdzenie 1 wtryskiacza w czasie mniejszym niż 15 minut.

Zaprojektowany tak, aby operator mógł stać przy stole bez konieczności schylania się w celu podłączenia wtryskiwacze, co jest jedną z wielu ergonomicznych funkcji, dzięki którym DCI 200 jest tak łatwy w użytkowaniu.

Wiele korzyści oferuje to bardzo wydajne; dokładne; ergonomiczne i przyjazne dla użytkownika stanowisko probiercze do silników wysokoprężnych; które pozwala badać wtryskiwacze Common Rail do wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych.

Rozszerz swój zakres usług dotyczący diesli już dziś i przygotuj warsztat na wyzwania jutra. Ten stół probierczy; przeznaczony do pomp wysokiego ciśnienia i wtryskiwaczy Common-Rail; pozwala na badanie z ciśnieniami do 2200 barów za pomocą zasobnika przystosowanego do ciśnienia 2500 bar.; Ergonomiczna i intuicyjna konstrukcja: ułatwiająca obsługę; Krótki czas montażu i badania: w celu uzyskania najwyższej wydajności; Sprawdzaj wszystkie samochody osobowe i ciężarowe: dla uzyskania wszechstronności; Nowa technologia: w celu spełnienia przyszłościowych wymagań sprzętu i warsztatu; Regulowany ekran bez refleksji: każdy operator może ustawić wygodną pozycję; aby uważnie obserwować procedury testowe; Szybszy; dokładniejszy pomiar: bardziej precyzyjne wyniki w zakresie regulacji wtryskiwaczy; Aktualizacje online: dbaj o aktualność obowiązujących przepisów oraz informacji o pojazdach; Jasne; nieoślepiające oświetlenie stanowiska pracy: zapewnia doskonałą widoczność; a jednocześnie jest przyjazne dla oczu operatora; Nie ma potrzeby stosowania węży wysokociśnieniowych: obniżenie kosztów konserwacji; Dodatki +; Zestawy akcesoriów CRIN 1; CRIN 2 i CRIN 3 do wtryskiwaczy CR pojazdów ciężarowych; 1 687 010 607; Zestaw akcesoriów CRIN 4.2 do wtryskiwaczy CR pojazdów ciężarowych Mercedes Benz; 1 687 010 608; CRI innych marek Delphi; Denso; 1 687 010 609

 

Bosch Stół probierczy DCI200 posiada bardzo precyzyjny system pomiaru: gwarantuje dokładną kalibrację i adaptację wtryskiwacza.

 

Nowy stół probierczy Boscha DCI 200 jest wyposażony w bardzo szybki system mocowania, który skraca czas montażu i testowania podzespołu oraz zapewnia przyjazną obsługę dla użytkownika. Posiada również precyzyjny system pomiaru ,który gwarantuje dokładną kalibrację i adaptację wtryskiwacza zapewniając maksymalną wydajność pracy

 

Serwis urządzeń diagnostycznych

DCI 200 stół probierczy

DCI 200 tester wtryskiwaczy 

DCI 200